TEST - Burnout Paradise demo

24. prosince 2007 v 8:54 | Adisek
O minulý týden uvolněném demu pro Xbox360/PS3 jsme již mluvili a nyní na to navážeme dojmy, jak na nás zapůsobilo. Předně se projedete pouze v jediném vozidle (do plné verze očekávejte 75 bouráků) a to ve velmi malé části Paradise City umístěné na pobřeží. Nicméně i přesto díky srozumitelnému hlasovému průvodci s titulky snadno nahlédnete do lákavého menu. Jen vám musí virtuální dopravní odbor vystavit řidičák, kde potěší vtipné dosazení přezdívky z vašeho profilu z konzole, potažmo obrázku či fotografie. Hračičky jistě potěší i nutnost ručního nastartování motoru před vyjetím, ale kouř z výfuků je při jakýchkoli otáčkách stále stejný. Z minulých dílů Paradise převzala dvojí náhled na vůz od silnice i zezadu, ovšem je škoda, že do interiérů není vůbec vidět. V autech také není vůbec žádný řidič, což okamžitě poznáte po první větší bouračce, kdy se vám vysypou všechna skla.

A právě havárie jsou ještě více autentické než dříve, vůz se naprosto ochotně demoluje ze všech stran a skvělý je hlavně čelní náraz, kdy se vozidlo nakrásně sroluje jako tahací harmonika. Perfektní destrukci zdatně sekunduje také špičkové prostředí města s čilým provozem, kde lze také zdemolovat mnoho prvků. Navíc je grafika hry opravdu výborná, protože se snímkování ani při plné rychlosti nijak nezakucká a jede naprosto stabilně. Jestli to takto zůstane i v rámci celého rozlehlého města, tak to vzhledem k nulovému loadingu a svobodnému poježdění bude opravdová paráda.

Celé město totiž bude ihned ze začátku celé přístupné a vy si budete jen na křižovatkách vybírat z nabízených závodů a jízd. V demu je přítomno pouze několik málo těchto podniků, včetně časovky a závodu se sedmi protivníky, ale v multiplayeru, který je podobně jako v Test Drive Unlimited integrovanou součástí hry, se nabízí daleko zábavnější soupeření. Nejenže se můžete navzájem pěkně nahánět a bourat, ale soutěžit se nechá např. i o nejdelší skok, smyk, nebo nejobratnější jízdu v protisměru.
I když nechybí velká a malá mapka (zde k nahlédnutí), již teď se ukázalo, že navigace po městě bude docela obtížná, protože mnoha důležitých bodů pro usnadnění závodů si v té rychlosti prostě nestačíte všimnout. Tudíž se bude hodit i taková pohodová projížďka. Každopádně podniky už nejsou servírovány v menu jako dřív, ale vy sami si je vybíráte při jízdě po městě. Nový Burnout tak s největší pravděpodobností opět snadno obhájí trůn pro nejlepší arkádové závody (jen od nich nesmíte čekat druhé NFS/TDU, viz reakce autorů na podobné stížnosti), k čemuž dojde již koncem ledna - více o Paradise v předešlém zpravodajství.
zdroj: vlastní
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 akdhqfswrta akdhqfswrta | E-mail | Web | 29. května 2009 v 1:13 | Reagovat

voJbAd  <a href="http://dvgqqowxpmup.com/">dvgqqowxpmup</a>, [url=http://hxibxtvcvvhe.com/]hxibxtvcvvhe[/url], [link=http://dcwafoadletp.com/]dcwafoadletp[/link], http://rnkfiuxthxri.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama