Sosejte demoverzi NfS Prostreet

4. listopadu 2007 v 11:22 |  Demoverze
Slibovaná demoverze dalšího dílu populárních závodů Need for Speed ProStreet i přes jistá úskalí spojená s disputacemi kolem (ne)vydání 2. listopadu přifrčela na náš lokální server. Stahovat se dalo prvotně jen z oficiálního EA mirroru, který jel však podle očekávání žalostně pomalu. V boji ale člověk potká přítele, kterým nám byl pro dnešní noc Kuba Hladík, jeden z adminů fanstránky nového Need for Speed - prostreet.cz, kde naleznete už nyní plno zajímavých informací a v budoucnu jistě přibudou další.
Zpět však k samotnému demu, v němž máte možnost okusit dva závody a dvě auta. Co se tratí týče, jde o Nevadskou poušť a německou dálnici s vozy BMW M3 E92, resp. Nissan GT-R. Demoverze ma na dnšení poměry také velmi příjemnou "velikost" necelých 800MB, takže vám už nic nebrání ve stahování. Jen pro úplnost dodáme, že ke hraní byste měli být vybaveni počítačem s minimálně 2.8GHz procesorem, 1GB RAM a 128MB grafickou kartou.
Obrázek k novince Obrázek k novince Obrázek k novince STAHUJTE ZDE : Stáhnout nfsprostreet_demo3.exe !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oficiální hardwarové nároky: Windows XP nebo Vista, procesor 2,8 GHz (ve Vista 3,0 Ghz), 512 MB RAM (u Vista 1 GB), 8 GB místa na harddisku, 128 MB grafická karta s podporou pixel shaderů 2.0 (aspoň GeForce FX 5950 nebo Radeon 9500; notebookové verze mohou i nemusí fungovat; GeForce MX nepodporována; může být vyžadován update ovladačů), DirectX 9.0c, pro multiplayer internetové připojení 512 Kbps.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama