Říjen 2007

Stahujte demo Crysis !!!

27. října 2007 v 12:28 | AD!$ |  Demoverze
Tak a velký okamžik je opravdu zde. Konečně máme možnost si stáhnout hratelnou singleplayerovou demoverzi next-gen PC FPS Crysis a pořádně jí vyzkoušet. Demoverze obsahuje úvodní level Contact, z něhož jsme měli možnost vidět již několik videí. Díky nenásilnému tutoriálu tak rychle pochopíte všechny základní herní mechanismy. V demu naleznete i sandbox editor, díky kterému si budete moci mnohé ze hry upravit. Stahovat můžete z tohoto odkazu. K dispozici je prozatím několik mirrorů, z nichž download funguje bezproblémově.
Crysis Crysis Crysis
Minimální požadavky na HW:
CPU 2.8 GHz a rychlejší (XP), resp. 3,2 GHz a rychlejší (Vista)
1 GB RAM (XP), resp. 1.5 GB RAM (Vista)
256 MB GFX, 12 GB HDD
Doporučené požadavky na HW:
CPU Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz nebo AMD Athlon 64 X2 4400+
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 8800 GTS/640
STAHUJTE ZDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SMS které vás zaručeně naserou ... !!!! xD

25. října 2007 v 12:44 Vtipy apod.
Chete někoho naštvat přes sms?Tak to ste tu dobře...
Prosimtě ty seš tak stará že si zažila když bylo mrtvý moře eště nemocný!
Bylo dokázáno že homosexuálové píšou sms palci,je pozdě, už se nesnaž vyměnit prsty buzno!
Když napíšeš že napíšeš tak napiš a nepiš a když napíšeš že nenapíšeš tak nepiš a napiš.Když já napíšu že napíšu tak napíšu a nepíšu a když napíšu že nenapíšu tk nepíšu a napíšu.Pa a napiš.
Upozornění:Vážený zákazníku.za vaši věrnost Eurotelu pro vás máme speciální zvýhodnění.Od příštího měsíce bude kredit ke koupi pouze za Eura.S díki Operátor

Připadám si vyčerpaný,nechtěný a nepotřebný...Prostě k ničemu.A lepší už to asi nebude.Tvůj kredit.

....................Pošli těchto 20teček 20 nejmilejším přátelům a dalších 20 minut můžeš tipovat,kam tě každý z těch 20 pošle.Pokud to neodešleš připrav se na 20 let smůly.

Crysis - video preview

25. října 2007 v 10:44 | AD!$ |  Herní

Cristiano Ronaldo 07/08 N.3

24. října 2007 v 18:01 | AD!$

Cristiano Ronaldo 07/08 N.2

24. října 2007 v 17:59 | AD!$

Cristiano Ronaldo 07/08 N.1

24. října 2007 v 17:58 | AD!$

Pat a Mat Polsky :)

24. října 2007 v 16:42 | AD!$ |  Blog TV

FIFA Street 3 se hlásí o slovo

23. října 2007 v 19:49 | AD!$
Populární arkádový fotbal FIFA Street se dočká již třetího dílu, který bude určen pro next-gen konzole Xbox 360 a PlayStation 3. Kromě nového grafického kabátu by měl být největší novinkou přepracovaný systém pohybu míče. Díky němu by do hry vývojáři z EA Big mohou zařadit ještě více šílených pohybů pro jednotlivé hráče. Více informací o tomto sportovním titulu by mělo být uvolněno co nejdříve. Prozatím se můžete pokochat aktuální screenshotovou galerií a prvním teaserem s dovádějícím Ronaldinhem. Ten můžete shlédnout níže nebo si ho ve vyšší kvalitě stáhnout zde.

FIFA 08 Video Review

20. října 2007 v 10:35 | AD!$

Call of Duty 4 - první dojmy

20. října 2007 v 9:43 | AD!$
Akční jízda pokračuje! Zahráli jsme si demoverzi jedné z nejočekávanějších akcí tohoto roku a musíme konstatovat, že se navýsost povedla! Chcete si vychutnat atmosféru moderního konfliktu? Pak směle do toho!
Call of Duty 4Demoverze Call of Duty 4 po svém vydání na několik hodin ochromila internet. Samozřejmě ne celý, ale servery, které se rozhodly tento soubor umístit ke stažení, se musely potýkat s rekordní návštěvností i vytížeností. Zájem o čtvrtý díl typické akční arkády je prostě nebývalý, a to i přesto, že by se PC hráči mohli cítit uraženi předchozím krokem Infinity Ward a Activisionu, kteří se trojku rozhodli vydat pouze na konzole. Šlo ale nejspíš o nejméně úspěšný díl, a tak není divu, že se Call of Duty vrací na svou domovskou platformu.
I méně znalým současné světové situace musí být jasné, že se jedná o pokus virtuálně se svézt na vlně rozjitřených vztahů na Středním východě
Nevrací se ale vůbec v té podobě, v jaké ji opouštěla. Z někdejšího prototypu druhoválečné akce, žánru hráči tak milovaného a kritiky tak proklínaného, se stává lítý konflikt na moderních bojištích. I méně znalým současné světové situace musí být jasné, že se jedná o pokus virtuálně se svézt na vlně rozjitřených vztahů na Středním východě, v jejichž světle pochopitelně stoupá poptávka po možnosti "zahrát si to". V CoD 4 ale nehledejte žádný Irák, ani Afghánistán. Vše je vedeno v čistě fiktivní rovině, na druhou stranu ale způsobem nedovolujícím pochybovat.
Call of Duty 4 Scénáristé si vymysleli kulisy vlastního konfliktu. Jejich ústředním padouchem je Zakhaev, Rus, který by si na území největšího státu světa rád vytvořil zemi vlastní. Aby k tomu měl klid, musí od ohniska odlákat pozornost. K tomu mu pomohou jeho terorističtí přátelé na Středním východě, kteří zvýšenou aktivitou podnítí mezinárodní společenství k zásahu. Tím si ale spojenci zablokují důležité vojenské kapacity a musí jednat pod velkým tlakem. Je to zároveň velmi atraktivní zápletka pro hru. Nejprve se podíváte v roli jednoho z mnoha vojáků do arabského světa, kde zažijete řádný válečný konflikt. Ovšem poté, co se vše ukáže v pravém světle, budete v roli jiného vojáka vysláni na infiltrační a záškodnické mise do Ruska a dalších postsovětských republik. Děj by tak měl herní styly rozdělit na dvě vyvážené části.
V demoverzi jsme mohli ochutnat něco z té první, tedy bojů na Středním východě. Mise začíná na jakémsi mostě, přičemž všude kolem zuří boj. Z polorozbořených domů pálí desítky teroristů, kteří se pohybují i v troskách nedaleko od nás.Call of Duty 4 Design kupodivu nahrává taktice krytí a opatrnému, přesto však vcelku rychlému postupu. Je možné se sice zdržovat kosením v oknech se neustále objevujících protivníků - moc tím ale nezískáte, jednoznačně se vyplatí jít vpřed. Máte zadáno několik úkolů, jež se v průběhu mise dynamicky mění v závislosti na aktuální situaci. Jeden je vždy vyznačen i na kompasu v dolní části obrazovky. Přestože by tak úrovně mohly vypadat lehce chaoticky, což ještě podtrhuje neustálá válečná vřava, stačí se natočit směrem k cíli a jít vyznačeným směrem. Minout nemůžete.
Máte zadáno několik úkolů, jež se v průběhu mise dynamicky mění v závislosti na aktuální situaci.
A tak se vydáváme do útrob první budovy, kde dochází ke kontaktnějšímu boji, než bylo ostřelování se na dálku. Často nám nepřátelé vyběhnou přímo před nos - pak je možná lepší přetáhnout je pažbou. I parťáci často bojují na blízko, což hře dodává na autenticitě. Spolubojovníci jsou však veskrze anonymní, a přestože zvládají celkem dobře kosit protivníky, většina práce zůstává na vašich bedrech, protože kombinace neustále se rodících teroristů a skriptovaných událostí vás zkrátka nepustí dále, pokud neodvedete to, co se od vás čeká.Call of Duty 4
V budovách jsou přestřelky hodně intenzivní a rozhodně mají své kouzlo. Je to trochu něco jiného než 2. světová válka a zcela jistě nikoliv horšího. Stěny domů jsou rozdrolené a proděravělé od kulek, což prostředí dodává ten správný nádech. Po čase se opět dostanete na nádvoří, kde dochází k větší přestřelce s teroristy. Parťáci se stejně jako my kryjí za různými překážkami, to samé dělají nepřátelé, čas od času dochází k pokusům o překvapení - protivníci se nás pokoušejí obcházet, o to samé se snažíme my. Jde to celkem dobře, ale pokud bychom spolubojovníkům mohli udílet nějaké ty rozkazy, šlo by to ještě lépe. Jenže to už by byla taktická akce a ne ryzí akční jízda, pro kterou je Call of Duty tak populární a jejíž hlavní pilíře se hrdě tyčí i ve čtvrtém dílu.
Call of Duty 4 Dostáváme úkol: protitankovou střelou musíme zneškodnit tři tanky, jež právě projíždění na jednom z mostů. Musíme se dostat na střechu nedalekého domu a odtud ocelová monstra řádně zaměřit. Protitanková střela si bere několik sekund, než dojde k alokaci. Takže je třeba být v klidu a mít pro výstřel dostatek prostoru. Po stisknutí spouště se zdánlivě nic neděje, ale o pár okamžiků později už je tank v jednom velkém dýmu.
Demoverze není dlouhá, ale je o to intenzivnější. Přestřelky si opravdu užijete, kulisy moderního konfliktu pak významně napomáhají atmosféře. Ukázková mise se odehrává v noci, takže výbuchy jsou o to působivější. Někde navíc nefunguje osvětlení, což je ta pravá chvíle k nasazení brýlí s dobře zpracovaným nočním viděním. Co se léčení týče, probíhá jako v předchůdcích - tedy není nutné sbírat lékárničky, ale bohatě stačí se po zranění na chvíli ukrýt. Novinkou je pak možnost přehazování si granátů. Pokud nepříjemný předmět dopadne blízko vás, není od věci ho rychle sebrat a hodit zpátky.
Přestřelky si opravdu užijete, kulisy moderního konfliktu pak významně napomáhají atmosféře.
Po grafické stránce se Call of Duty 4 vyvedlo náramně. Efekty, prostředí i pohyby vojáků perfektně sedí. Zvuky jsou dostatečně syté, takže iluze války je bezmála absolutní. Mise v demoverzi je ale jednou z těch, které do konceptu akční horské dráhy nepřináší nic nového. O to zvědavější jsme na výsadky v Rusku, kde by k určitým změnám ve stylu hry dojít mělo. Více se dozvíme již v den vydání, který je stanoven na 6. listopadu.
Index očekávání: 90%

Diplomy za 1. bleskovku

20. října 2007 v 9:34 | AD!$

Bleskovka č.1

20. října 2007 v 9:01 | AD!$
1.KDO TO JE ???
2.Z JAKÉHO SERIÁLU JE ???
3.CO CHCEŠ NA DIPLOM ???
BERU PRVNÍ 3 !!!!

Robinho a jeho fantastické kličky proti Ekvádoru

19. října 2007 v 15:21 | AD!$ |  Ostatní
tady vidíte,jak Robinho vyškolil obránce Ekvádoru ... :)


Můj diplom za bleskovku :)

16. října 2007 v 15:37 | AD!$

Call of Duty 4 - hraní dema

14. října 2007 v 13:49 | AD!$ |  Herní
Video,po kterém si řeknete : "Tuhle hru musím mít !!!"

Saints Row 2 - preview

14. října 2007 v 12:47 | AD!$
Jediný skutečný pokořitel Grand Theft Auto se vrací v druhém dílu s motorkami, loděmi i vrtulníky. Proč bude hrdina po změně pohlaví a jakou rekonstrukcí projde město Saltwater?

Uplynulo několik let, městský gang Saints ztratil svoji těžce vydobytou autoritu a v místě jeho dřívějšího sídla mezitím vyrostly mrakodrapy a luxusní čtvrť pro snoby. Aby bylo jasno: řeč není o narychlo vymyšleném pokračování v důsledku půldruhého milionu prodaných kusů prvního dílu, nýbrž o údajně předem promyšlené koncepci městské akce Saints Row z loňského roku (mega-recenze, 85%). Ta je od počátku zamýšlena jako trilogie na základě marketingových studiích vydavatele THQ.

Pokud by autoři z Volition chtěli pokračovat v kopírování série Grand Theft Auto se vším všudy, přenesli by události do nového města. Jenže místem dění hry bude i tentokrát jen fiktivní městečko Stilwater, představující fúzi architektonických prvků a památek Chicaga, St. Louis a San Francisca. Vývojáři raději vsadili na rozšíření stávajících lokací namísto modelování úplně nové metropole, prý však ne kvůli lenosti (resp. značně zkrácené době tvorby hry), nýbrž kvůli příběhové lince.


• Důvod k naštvání
Pokud jste nedohráli jedničku, možná teď ve čtení raději přeskočte k dalšímu odstavci. Pro ostatní nebude žádným tajemstvím, že se hrdina na konci prvního dílu stal obětí atentátu z vlastních řad. Když se tedy na začátku Saints Row 2 v nemocnici probudíte z kómatu, vzpomínáte si jen na oslnivou explozi a také si uvědomujete poněkud bolestivé zjištění, že vaše genitálie odlétly kamsi žralokům do oceánu. Přijde doktor a dá vám na výběr, zdali chcete být po operaci mužem nebo ženou. Dostanete pořádný vztek...

Podtextem dvojky tedy bude pomsta vlastním lidem v nesmlouvavějším a temnějším tónu, než v jakém se nesla chvílemi ironická jednička. Kromě volby pohlaví si při tvorbě postavy budete moci dále přizpůsobit také věk, hlas a později i atributy vašeho gangu. Když konečně vyjdete na ulici, jako první se nejspíš budete chtít podívat na stará známá místa.

•Čas plyne jako voda
Jenže Stilwater se rozrostl do stran, kam přibyly mosty, rozsáhlé vodní plochy, přístav natřískaný loděmi a v dálce na obzoru také kopie skutečného ostrova Alcatraz. V centru města se stará domovská čtvrť Saints Row po rekonstrukci stala nablýskaným, luxusním domovem byznysmenů, mrakodrapů a boháčů. Jediným orientačním bodem pro vás bude dobře známý kostel, vypucovaný a nyní vydržovaný coby historická památka.

Z prázdného nábřeží se stal přímořský komplex s dřevěnou proménadou, noblesními restauracemi a nově objevenou jeskyní plnou zvláštně tvarovaných kamenů, které sem přitahují turisty i návštěvníky z celého města. Na druhé straně, za ztrouchnivělými a dávno nepoužívanými moly se rozkládají podzemní ruiny, zároveň poskytující útočistě pobudům a nyní téměř neznámému gangu Saints.
•"A když mě budeš štvát, poletíš dolů!"
Změny ve městě ostatně dobře ilustrují celkovou koncepci dvojky: autoři zkrátka chtějí, abyste si často vzpomněli na první díl. Příběhová linku s (opětovným) vzestupem gangu na vrchol ostatně připomíná GTA: San Andreas, s nímž budou Saints Row 2 dále sdílet podobně laděné žerty (zesměšňování politiků i nejrůznějších fetišů dospělých lidí). Volition chtějí zároveň posílit svobodnou volbu směřování hry, úspěšný prvek z prvního dílu. Doplní ho rozšířený zbraňový arzenál, více způsobů boje na blízko a možnost střílet ze dvou pistolí naráz.

Přímo ideální na blbnutí v ulicích mají být dálkově odpalované výbušniny, které budete moci doslova nalepit na kolemjdoucí lidi, vozy nebo kteroukoli budovu. Podobně destruktivní schopnost ponese raketomet, přičemž střely budete moci dodatečně navigovat jako v Half-Life. Nově také v ulicích můžete popadnout člena nepřátelského gangu a použít ho jako rukojmí/lidský štít, díky čemuž se vám občas podaří vybruslit z napjaté přestřelky - tedy za předpokladu, že nepodlehnete vábení a nebožáka třeba neshodíte ze střechy.

• Drobné radosti a únik trestu
Vrátí se také mini-hry, během nichž budete mít podobně jako v jedničce za úkol způsobit obrovské dopravní kolize, ničit soukromý majetek či rozličně porušovat zákon. A nově také "surfovat" na kapotě jedoucích aut nebo ustřelovat chodcům genitálie, což je poněkud drsné, ale vzhledem k zážitkům hlavního hrdiny to je potřeba brát ironicky.

Se všemi těmito přestupky a ubližováním na zdraví souvisí také zlepšená umělá inteligence policie. Té však budete moci zdrhnout pomocí několika nových dopravních prostředků: na motorce, v monster trucku, letadlu, helikoptéře či na lodi. Rozšíření hry na vodu a do vzduchu se významně odrazí i v příběhu, autoři si však podrobnosti o této složce hry zatím nechávají pro sebe.

•Války gangů
Jak slavnostně oznámila tisková zpráva, celou singleplayerovou kampaní budete moci navíc projít kooperativně ve dvou lidech online včetně misí, v nichž oba pojedete v jednom vozidle (jeden řídí, druhý střílí). Podstatných změn má doznat také mód Versus, zcela odlišný tomu z prvního dílu: v jeho rámci budete plnit mise a účastnit se i jiných aktivit.

další obrázky z této hry najdete v galerii

Někteří lidé proto odhadují, že půjde o jakousi nepřetržitou online válku mezi jednotlivými gangy, odehrávající se v částech Stilwateru speciálně upravených pro potřeby multiplayeru... Uvidíme.

Saints Row 2 vyjde nejdříve v létě příštího roku, a to pro X360 i PS3.

Stahujte demo COD 4, konečně!

14. října 2007 v 9:41 | AD!$ |  Demoverze
Nemožné se stalo skutkem a po estrádě, kterou si Yahoo udělalo pěknou ostudu, se přeci jen internet smiloval. Na stažení z našeho serveru se už těší bezmála 1,5GB demoverze Call of Duty 4: Modern Warfare, nabízející misi pojmenovanou Bog Rescue. Celá úroveň je zasazena do městského prostředí a můžete se těšit na skutečně dynamickou akci, podobně jako v případě předešlého dílu. Nebudeme vás tedy zdržovat od práce, vaše povinnosti volají.
Obrázek k novince Obrázek k novince Obrázek k novince
STAHUJTE ZDE :

Info o demu Need for Speed ProStreet

14. října 2007 v 9:12 | AD!$
Demo nadcházejícího dílu ProStreet masově nejoblíbenějších závodů poslední dekády - NFS - vyrukuje s tradiční kombinací. Dvě auta a dvě tratě, plus jedno speciální žihadlo jako bonus po zaregistrování přes Xbox Live. Zavítáte na zatáčkovitý stadionový okruh A-43 Interloop, na kterém si oťukáte mód Grip Challenge s Nissanom GT-R PROTO v pazourech. Dále v demu bude plácek v horké Nevadské poušti, jež nabídne prozměnu Speed Challenge (rychlá, vyprahlá trať, kde nejde o to být odmávnutý jako první, nýbrž nejrychleji ze všech profrčet konkrétním úsekem) a to ve voze BMW M3 E92. Bonusovou károu pak má být blíže nepředstavený 2009 Nissan GT-R.

Demo vás má nechat zvolit mezi třemi obtížnostmi (Casual, Racer, King) a bude mj. obsahovat možnost zobrazit závodním zelenáčům (či zavilým puntičkářům) ideální stopu. To vše ke konci října na Xbox Live, zatímco PC demo by mělo svého bratříčka následovat zhruba pár dní poté (thx needforspeed.sk).
zdroj: fansite

PES 2008 vs. FIFA 08 video

12. října 2007 v 14:55 | AD!$ |  Herní
Tady je video,ve kterém srovnáme PES 2008 a FIFA 08 - stojí za to !!!