Call of Duty 4 vs. Medal of Honor : Airborne

2. září 2007 v 11:11 | AD!$
CALL OF DUTY 4 VS. MEDAL OF HONOR : AIRBORNE
CALL OF DUTY 4
Název : Call of Duty 4 : Modern Warfare
Výrobce : Infinity Ward
Vydavatel : Activision
V ČR : CD Project
Datum vydání : pravděpodobně 5.11. 2007
Datum vydání v ČR : Listopad 2007
Žánr : first person akce
Multiplayer : ANO
Platformy : PC,PS3,XBOX 360
Popis : Tak a je to tu! Konečně první oficiální video z velmi očekávaného Call of Duty 4: Modern Warfare. To prozrazuje něco málo o hře samotné, kupříkladu že se bude hra odehrávat na blízkém východě a že ve hře nebude chybět téma špinavých bomb. Grafický engine vypadá famózně a těšit se můžeme tedy na opravdu výborné vizuální zpracování. Velkou neznámou jsou platformy, na které hra vyjde. Dle IGN by mohla být hra určena pouze pro Xbox 360 a PlayStation 3, ale jde prozatím o pouhé spekulace. Každopádně je jisté, že na hře pracuje vývojářský tým Infinity Ward, takže by výsledek mohl dopadnout lépe, než v případě Call of Duty 3 od Treyarch.
OBRÁZKY : Call of Duty 4: Modern Warfare Call of Duty 4: Modern WarfareCall of Duty 4: Modern WarfareCall of Duty 4: Modern Warfare Call of Duty 4: Modern Warfare
VIDEA
MEDAL OF HONOR : AIRBORNE
Název : Medal of Honor : Airborne
Homepage : www.moh.ea.com
Výrobce : EA Los Angeles
Vydavatel : EA Games
V ČR : EA Czech
Vydání : Podzim 2007
V ČR : podzim 2007
Popisek : Medal of Honor: Airborne je kupodivu hodně odvážným dílem jinak invencí nepříliš sršících Electronic Arts. Měl by se konečně zbavit závislosti na skriptovaných sekvencích a i přitom přinést skvělou atmosféru. Slibovanou volnost bychom zatím nepřeceňovali, možná ani sami autoři ještě neví, jak moc velké sousto si tímto krokem nabrali, ale je zapotřebí říct, že nic není nemožné. Snad budeme spokojeni.
Obrázky :
Medal of Honor: Airborne Medal of Honor: Airborne Medal of Honor: Airborne Medal of Honor: AirborneMedal of Honor: Airborne Medal of Honor: Airborne
VIDEA
Tak co vy ??? Zvolíte krále 1st person akcí Call of Duty nebo novou naději do série Medal of Honor ??? Názory pište do komentářů :) !!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PeTT!k PeTT!k | 3. února 2008 v 9:20 | Reagovat

Hmmm ;-).. dostal jsem s k tomu až teď, ale tento článek jsem chtěl komentovat už dávno.

Vzhledem k tomu, že jsem Call of duty 4 hrál mi příjde jako opravdu dobrá nová namakaná hra. Oproti tomu Medal of Honor:Airborne vidím jen z videií, tak mi příjde jako nejlepší hra z 2st světové vlálky. Je v ní to co jsem v Call of Duty 2 nenašel. Opravdu pardádní akce :-).. Musím si ji sehnat a zkusit (doufám, že to ještě komp vydrží)..

Nicméně Call of Duty 4 je fakt dobrá "smažba" a líbí se mi, že se neopakuje zase 2.světová. Je to něco jiného a lepšího.. od Activision bych se asi lepší hry z Druhé světové (myslím hry na PC) než Call of Duty 2 nedočkal :-).. Tuto válku nyní vytvořily autoři z EA Games, a ti mají husté hry :-)..

A konečné hodnocení? .. V tomto souboji si nedovoluji hodnotit.. :-)..

Ale samostatné Call of Duty 4: modern warfare má u mě 92%.... Mimochodem, Adi$, mohl bys mi sem někam hodit i KONFIGURACI Medalu ???.. díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama